Naše društvo ima revalorizacijske rezerve koje su nastale 1993. i 1998. godine koje se odnose na dugotrajnu materijalnu imovinu. S obzirom da ćemo u 2009. godini revolorizacijske rezerve, sukladno HSFI-ima, prenijeti u zadržanu dobit, zanima nas jesmo li za iznos prenesenih revalorizacijskih rezervi obvezni povećati osnovicu poreza na dobit?
