Objavljeno u časopisu RiPup br.11 iz 2009.
Naše društvo izvezlo je robu u svibnju 2009.g. Izvoz, odnosno potraživanje od inozemnog kupca nije naplaćeno. Moramo li za studeni 2009.g. obračunati i platiti porez na dodanu vrijednost radi nenaplaćenog izvoza?
