Nedavno smo osnovali trgovačko društvo. Nalazimo se pred donošenjem odluke o imenovanju uprave društva. Moramo li sa članovima uprave sklopiti i ugovore o radu?
Nedavno smo osnovali trgovačko društvo. Nalazimo se pred donošenjem odluke o imenovanju uprave društva. Moramo li sa članovima uprave sklopiti i ugovore o radu?