Za svaki staž u osiguranju treba uplatiti doprinose, pa i u slučaju kada poslodavac nema obvezu radniku isplatiti plaću (jer radnik nije radio) ostaje obveza doprinosa na poslodavcu, te ih je on dužan obračunati prema najnižoj mjesečnoj osnovici
Za svaki staž u osiguranju treba uplatiti doprinose, pa i u slučaju kada poslodavac nema obvezu radniku isplatiti plaću (jer radnik nije radio) ostaje obveza doprinosa na poslodavcu, te ih je on dužan obračunati prema najnižoj mjesečnoj osnovici