Isplata regresa službenicima i namještenicima u državnom i javnom sektoru u 2007. godini
U 2007. godini predviđa se štednja i racionalizacija u državnom i javnom sektoru kako na području plaća tako i na području ostalih primanja zaposlenika. Za korisnike Državnog proračuna (državni službenici i namještenici i službenici i namještenici u javnim službama) prema…
