Objavljeno u časopisu RiPup br.1 iz 2010.
Naše društvo u 2009. godini dobilo je dividendu od inozemnog društva što je evidentirano kao prihod. Hoće li taj prihod od dividendi u poreznoj prijavi biti neutralan ili će uvećavati osnovicu poreza na dobit?
