Objavljeno u časopisu RiPup br.9 iz 2010
Je li, i u kojim zakonskim odredbama, propisan rok za izdavanje rješenja poreznim obveznicima koji su za 2009. bili obvezni ili su htjeli nadležnoj ispostavi Porezne uprave podnijeti godišnju poreznu prijavu, te kada se poreznom obvezniku mora dostaviti rješenje po predanoj poreznoj prijavi?
