Objavljeno u časopisu RiPup br.12 iz 2009.
U veljači 2010. godine isplaćuje se plaća za siječanj te godine. To će biti prvi R-Sm za tu godinu. Koji se identifikator koristi: 1001 ili 0001?
Objavljeno u časopisu RiPup br.12 iz 2009.
U veljači 2010. godine isplaćuje se plaća za siječanj te godine. To će biti prvi R-Sm za tu godinu. Koji se identifikator koristi: 1001 ili 0001?