Prijava zajma HNB-u

Objavljeno u časopisu RiPup br.10 iz 2009.

Naše društvo (d.o.o.) dobilo je od povezanog društva iz inozemstva pozajmicu. Jesmo li obvezani izvješćivati Hrvatsku narodnu banku o toj dobivenoj pozajmici?