Kada se obavlja revalorizacija dugotrajne imovine prema HSFI-ima i kako se ona knjiži? Koje metode revalorizacije postoje? Da li se na revalorizacijsku rezervu obvezno treba knjižiti odgođenu poreznu obvezu? Kada se ukida revalorizacijska rezerva i kako se to knjiži?
